Strona główna

Podkategorie

 • Scrunchie

  Scrunchie do włosów to jeden z najlepszych wyborów płci żeńskiej w ostatnich latach. Są one najlepszym dodatkiem do stylizacji, trzymającym włosy w rydzach. Dobra scrunchie nie łamie i nie wyrywa ich. Jest również delikatna dzięki czemu nie powoduje uszkodzeń mechanicznych włosa. Dodatkowym aspektem jest po prostu ich piękny wygląd, który warto wkomponować wszelakie stylizacje dzienne, biurowe czy wieczorowe. Na naszej stronie znajduje się duży wybór frotek, dzięki czemu każda z nas zapewnie znajdzie coś dla siebie. Jeśli na stronie nie ma jakiegoś koloru czy wzoru, który was interesuje, zapraszamy do korespondencji z nami. Dzięki temu, że wszystko na tej witrynie jest szyte ręczne na miejscu jesteśmy w stanie sprostać danym oczekiwaniom, których na chwilę obecną jeszcze może nie być.

 • Vintage

  Astella Vintage to nic innego jak akcesoria do włosów, stworzone od podstaw ręcznie z tkanin pochodzących z przeszłości. Dlaczego postawiliśmy na takie materiały? Po prostu widzimy same korzyści z tego wypływające. Przede wszystkim ich unikatowość. Tkaniny Vintage mają niepowtarzalne wzory, faktury, kolory i nie są już produkowane. Kolejna korzyść-wysoka jakość. Te są zwykle wykonane z wysokiej jakości materiałów, co oznacza, że są trwałe i odporne na zużycie. Ich jakość jest zazwyczaj lepsza niż tkanin wytwarzanych obecnie. Na końcu najważniejsza korzyść. Są w 100% z upcyclingu. Jest to ekologiczne i korzystne dla naszego środowiska. Nie produkujemy niepotrzebnych opadów, a wręcz je zmniejszamy, poprzez użycie starych i niechcianych tkanin, które mimo wszystko są zdatne do dalszego ich wykorzystania. 

  Każda taka tkanina jest przez nas ozonowana i czyszczona. Nie ma więc obaw, że akcesoria wykonane z tych materiałów są w stanie nam w jakikolwiek sposób zaszkodzić.

  W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do korespondencji na stronie.

 • Krawatki

  Krawatki to jedna z fajniejszych opcji na naszej stronie. Są to po prostu wyselekcjonowane krawaty z upcyclingu, w większości o świetnym składzie, 100% jedwab, w pięknych kolorach, ciekawych wzorach, fakturach czy haftach. I właśnie to od Ciebie zależy co z nich powstanie. Przy każdym krawacie jest opcja wyboru jakie akcesoria chcesz do włosów z danego krawatu. Nie chcemy nikogo ograniczać w wyborze. 

  Oczywiście każdy krawat jest ozonowany i ręcznie prany, dzięki czemu nie ma obawy, że tkanina z recyklingu jest w stanie zaszkodzić skórze głowy.

  Życzymy miłego buszowania w Krawatkach!

 • Scrunchie ze wstążką
 • Spinki

  Spinki do włosów to świetny sposobów na ujarzmienie grzywki czy baby hair. Dobrze dobrana spinka trzyma nasze włosy w rydzach, nie wyrywając ich i nie powodują uszkodzeń mechaniczny. Dzięki bazie klips aligator jest to dobry wybór dla kobiet jak i dzieci. Na stronie staramy się o dużą różnorodność, kolory styczność czy strukturę materiałów, dzięki czemu mamy pewność, że nasze spinki sprawdzą się w codziennych stylizacjach i na większych uroczystościach. Jeśli jednak w ofercie nie widnieją spinki, których aktualnie szukasz, z milą chęcią je wyprodukujemy. Jest to możliwe dzięki temu, że wszystko szyjemy na miejscu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy śmiało pisać na projektastella@gmail.com. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów.

 • Opaski

  Opaski do włosów to kolejny modny i funkcjonalny dodatek do naszych codziennych stylizacji czy też większych wyjść dla kobiet, dziewczynek. Produkujemy kilka rodzai opasek, które mogą dodać efektowności danej fryzurze czy po prostu zapobiegające przed opadaniem włosów na twarz, a przede wszystkim na oczy. Wszystkie opaski są szyte ręcznie z możliwością nieograniczania się w jeden fason czy kolorystykę. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić tą różnorodność w naszych produktach i dopasowanie ich nawet na najmniejszych główek. 

 • Zapakuj na prezent

  Ta opcja jest dla osób, które chcą obdarować drugą osobę naszymi produktami. Zapakowane w piękne pudełka, paczuszki przychodzą do was już gotowe do wręczenia. Każde pudełeczko jest zawinięte w satynową i elegancką kokardkę. Świetna opcja dla osób, które po prostu nie lubią pakować prezentów, nie mają na to pomysłu, czy po prostu czasu. Oczywiście laminowane pudełka można zmówić jako osobną pozycje bez kupowania akcesorii do włosów.

 • Świece

  Świeczki zapachowe to niezwykle przyjemne i popularne dodatki do wnętrza mieszkania czy domu, które nie tylko tworzą przytulny nastrój, ale także wnoszą do pomieszczenia subtelny, aromatyczny akcent.

 • Zestaw prezentowy

  Zestaw prezentowy to opcja dla osób, które chcą obdarować drugą osobę naszymi produktami lub siebie. Gotowe zestawy zapakowane w białe kartonowe pudełka. Każde pudełeczko jest zawinięte w złoty sznurek. Świetna opcja dla osób, które po prostu nie lubią pakować prezentów, nie mają na to pomysłu, czy po prostu czasu. Taki pomysł na prezent z pewnością uszczęśliwiłby każdą dziewczynkę, kobietę czy włosomaniaczki. 

Aktywne filtry